همزن یا میکسر آزمایشگاهی با موتور های همیشگی مغناطیسی ، یونیورسال یا رانش با هوا موجود هستند . شما می توانید حالت های مختلف نصب میکسر آزمایشگاهی را بر روی مخزن ها یا پایه ها انتخاب کنید . تنوع پره ها و پیش برنده های میکسر های ما در میکسری که شما انتخاب می کنید ، قابلیت همه کاره بودن را به وجود می آورد .

میکسر های صنعتی با موتور های رانش با هوا یا برقی با حداکثر تا 1/2 hp موجود هستند . انواع مدل های سرعت ثابت یا متغیر و هدایت شونده با چرخ دنده یا مستقیم موجود هستند . از بین انواع نصب NPT(M) دو اینچی ، C-clamp یا external drum lip clamp انتخاب کنید .

میکسر های دو مارپیچی و پراکنش برگشت پذیر برای ترکیب پودر های ریز ، مخلوط هایی با خاک و مایعات با چسبندگی بالا ایده آل هستند . این میکسر ها در مدل های با موتور های هوایی و یونیورسال ما موجود هستند .

کاربرد میکسر آزمایشگاهی

میکسر های ثابت به شما اجازه می دهند مایعات را همان طور که آن ها را از بین یک خط لوله پمپ می کنید ، میکس کنید . حرکات مایع از بین میکسر یک حرکت به شکل در جهت عقربه های ساعت / خلاف عقربه های ساعت است تا اطمینانی برای همگن بودن محصول باشد . عملا هزینه های نگهداری آن ها رایگان است و نیاز به قطعات یدکی ندارند .

راهنمای انتخاب میکسر آزمایشگاهی

طیف وسیعی از میکسر ها و محصولات مرتبط با میکسر ها را برای تقریبا هر کاری ارائه شده است . انتخاب صحیح نیاز به دانش متغیر های کاربرد مورد نظر دارد :

  • ظرفیت ضرف : قطر مخزن و ارتفاع دسته
  • چسبندگی مایع : انواع مختلف مایع خصوصیات متفاوتی را در زمان اعمال نیرو ، از خود نشان می دهند . 4 نوع از متداول ترین اشکال رفتار مایعات در زیر بیان شده اند ، تمامی میکسر های ما قادر به استفاده با مایعاتی با رفتار نیوتنی ، شبه پلاستیکی و thixotropic هستند .

 

مایعات انبساطی – چسبندگی همان طور که سرعت برشی افزایش پیدا می کند ، بالا می رود . میکسر ها می توانند در مایع فرو روند و بعد از میکس اولیه ی چنین مایعاتی متوقف شوند . مایعات انبساطی شامل اسلاری ها ، رس و ترکیبات آب نبات می شوند .

مایعات نیوتنی – چسبندگی بدون توجه به سرعت برشی یا آشفتگی ثابت باقی می ماند . همان طور که سرعت میکسر افزایش می یابد ، جریان به همان نسبت بالا می رود . مایعات نیتونی شامل آب ، روغن های معدنی و هیدروکربن ها می شوند .

مایعات شبه پلاستیکی – چسبندگی به دنبال افزایش سرعت برشی کاهش پیدا می کند . اما چسبندگی اولیه ممکن است به شکل قابل توجهی زیاد باشد و جلوی میکس کردن را بگیرد . چنین مایعاتی معمولا شامل ژل ها ، رنگ های لایتکسی و لوسیون ها می شوند .

مایعات thixotropic – همانند با مایعات شبه پلاستیکی ، چسبندگی با افزایش آشفتگی یا سرعت برشی کاهش پیدا می کند . زمانی که آشفتگی متوقف یا کاهش پیدا می کند ، آشفتگی ایجاد شده و چسبندگی بالا می رود . اغلب اوقات چسبندگی به مقدار اولیه ی خود بر نمی گردد . این نوع مایعات شامل صابون ها ، قیر ها ، روغن های ترد کننده شیرینی ، چسب ، جوهر ها و کره بادام زمینی می شوند .

1- پیش نیاز های گشتاور : نیروی چرخشی مورد نیاز موتور میکسر – اندازه گیری آن به oz یا lb.

2- پیش نیاز های اسب بخار ( hp ) : کارآیی مورد نیاز موتور میکسر با توجه به گشتاور و سرعت چرخش که بر اساس فرمول زیر تعریف می شود :

hp = (in-oz x rpm)/1,008,400

3- سرعت چرخش ( rpm ) و قطر پروانه میکس کردن : یک افزایش کوچک در rpm یا قطر به شکل بارزی نیروی مورد نیاز برای میکس کردن را بالا می برد . این رابطه را می توان به صورت زیر نشان داد :

Power α rpm3 x dia5

4- چرخه وظیفه : فاصله زمانی اختصاص یافته به شروع ، در حال کار ، توقف و بی کار بودن زمانی که دستگاه به صورت وقفه ای استفاده می شود .

5- تامین نیرو : میکسر های برقی ( 115 یا 230 VAC ) یا رانش با هوا برای نواحی که استفاده از الکتریسیته ایمنی ندارد یا غیر عملی است .

 

 

قیمت میکسر آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت همزن آزمایشگاهی می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است