مینی سانتریفیوژ یا همان مینی فیوژ یکی از دستگاه های آزمایشگاهی می باشد که مناسب برای اسپین یا چرخش سرع ، فیلتراسیون نمونه ها ، جداسازی سلولی و .. غیر است و دارای دو روتور که یکی برای تیوب میکروسانتریفیوژ و دیگری برای استریپ تیوب های PCR هستند.

بهترین مدل های مینی فیوژ یا مینی سانتریفیوژ در جهان

مینی سانتریفیوژ استاندارد Fisherbrand

این مدل در حداقل فضا به سرعت سریعی دست پیدا می کند . مینی سانتریفیوژ Fisherbrand برای چرخش های سریع ، جدا سازی ریز فیلتری سلول ، PCR و نمونه های HPLC ایده آل است . دستگاهی جمع و جور که استفاده از آن آسان بوده و در شکل استاندارد خود دارای طیف وسیعی از لوازم جانبی از جمله دو روتور ، حلقه های O و درپوش های قابل تعویض است .

مینی سانتریفیوژ VWR

مینی سانتریفیوژ VWR برای سانتریفیوژ لوله های میکرو سانتریفیوژ و نوار های PCR طراحی شده است .

 • مجهز به رابط روتوری که سریع آزاد می شود
 • دارای درپوش جدید قفل ایمنی دوتایی
 • نرخ سرعت بالاتر ( 8,500 rpm/3,884 rcf ) به نسبت مدل های مشابه
 • صفحه قاعده ای پوشانده شده با لاستیک که پایداری بهتری را ارائه داده و لرزش را کاهش می دهد

این مدل دارای یک رابط روتور است که سریع آزاد می شود ( نیاز به ابزاری نیست ) که در خود یک لوله ی 8 جایگاهه یا روتور نوار PCR 4 در 8 دارد . نرخ سرعت بالاتر ( 8,500 rpm/3,884 rcf ) به کاربران اجازه می دهد که نمونه ها را سریع تر چرخانده یا در کاربرد هایی از این دستگاه استفاده کنند که نیاز به نیروی g بیشتری است . به منظور ممانعت از باز شدن تصادفی در دستگاه در حین کار ، مینی سانتریفیوژ VWR با یک مکانیسم درپوش جدید قفل ایمنی دوتایی طراحی شده است که زمانی که دستگاه شروع به کار می کند ، درگیر می شود . به منظور باز کردن دستگاه ، به سادگی دکمه ی آبی رنگ باز کردن درپوش را در جلوی سانتریفیوژ فشار دهید .

مینی سانتریفیوژ VWR هم چنین دارای یک کاسه روتور عقب رفته برای کنترل ریزش نمونه به خارج ، فیوزی که از سطح خارج امکان دسترسی به آن وجود دارد و یک صفحه ی فلزی قاعده ای پوشانده شده با لاستیک برای پایداری بیشتر و کاهش لرزش است . تمامی واحد ها دارای یک نرخ ولتاژ جهانی ( 100 تا 240 ولت ) هستند .

اطلاعات سفارش : مینی سانتریفیوژ VWR با یک روتور با 8 لوله ی 1.5 میلی لیتری تا 2.0 میلی لیتری ، یک روتور برای 4 نوار لوله ی PCR 8 در 0.2 میلی لیتری و 8 رابط برای لوله های 0.5 میلی لیتری ، ارائه می شود . کابل برق قابل جدا شدن و دو سال گارانتی نیز شامل هر دستگاه می شود .

مینی سانتریفیوژ های سری mySPIN شرکت Thermo Scientific

مینی سانتریفیوژ های mySPIN شرکت ترمو ساینتیفیک کارآیی بیشتر و راحتی کار را برای کاربر به آزمایشگاه شما می آورند . مدل های دارای روتور های فاقد ابزار و چرخش سریع استفاده از آن ها را ساده و سریع می سازند . ابعاد جمع و جور این دستگاه ها باعث می شود که در فضای کاری شما به خوبی جا گیرند و طراحی آرگونومیک آن ها باعث متمایز شدن شان می شود . این میکرو سانتریفیوژ ها برای جدا سازی ریز فیلتر سلولی و پروتکل های HPLC ایده آل هستند و سانتریفیوژ mySPIN 12 هم چنین از PCR پشتیبانی می کند و امکان استفاده از آن در کاربرد های تشخیصی و بالینی وجود دارد .

مزایا

 • ابعاد جمع و جور
 • استفاده ی آسان
 • بدون صدا ، لرزش کم
 • فاقد ابزار ، تعویض سریع روتور
 • قابلیت چرخش سریع

مدل مینی سانتریفیوژ mySPIN 12 هم چنین دارای قابلیت های زیر است :

 • دارای یک قفل ایمنی داخلی که به منظور جلوگیری از باز شدن دستگاه در حین چرخش روتور طراحی شده است و هم چنین از بین بردن عدم تعادل و نوسان دستگاه
 • قابلیت انجام چرخش های سریع با پیش نیاز های بالاتر RCF
 • دارای نور پشتی ، نمایشگر سفارشی که می توان از آن برای تنظیم rpm یا RCF استفاده کرد

مدل مینی سانتریفیوژ mySPIN 6 هم چنین دارای قابلیت های زیر است :

 • قابلیت های ایمنی : این دستگاه بدون قرار نگرفتن درپوش در جای خود کار نخواهد کرد
 • وجود یک درپوش به شکل کف دست برای کاربران راست یا چپ دست
 • بیرون آوردن سریع لوله

کاربرد ها

 • mySPIN 12 برای اکثر پروتکل هایی که نیاز به چرخش های سریع دارند ( 12,500rpm/9,800 x g) ایده آل و برای PCR ، جدا سازی ریز فیلتری سلول و پروتکل های HPLC مناسب است
 • mySPIN 6 برای جدا سازی ریز فیلتری سلول و نمونه های HPLC ایده آل است و دارای رابط هایی است که تمامی انواع مهم میکرو لوله ها و لوله های PCR ( 2.0 ، 1.5 ، 0.5 ، 0.2 میلی لیتری ) را در خود جا می دهد .

رفع مسئولیت برای محدودیت استفاده در امور تحقیقاتی داخلی : هر گونه محدودیتی برای خریدار در رابطه با استفاده از این محصول ( محصولات ) برای اهداف تحقیقاتی داخلی تنها شامل محصول ( محصولات ) قرار گرفته در صفحات وب مربوط به این اظهارنامه نمی شود .

مینی سانتریفیوژ biolab

محصول ما که برای چرخش سریع نمونه طراحی شده دارای ابعادی جمع و جور است ، استفاده از آن آسان بوده و این مینی سانتریفیوژ سرعت بالا حداکثر بهره وری را ارائه می دهد . امکان تنظیم دستگاه در سرعت های مختلف به شما اجازه می دهد پروتکل های ساده و هم چنین پیچیده را انجام دهید . دقت سرعت بالا ، قابلیت های ایمنی و نیاز های نگهداری اندک باعث می شود این مینی سانتریفیوژ برای فرآیند های جداسازی شما گزینه ای ایده آل باشد .

 

قیمت مینی سانتریفیوژ

برای اطلاع از قیمت مینی فیوژ می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 • امتیاز کلی
 • Rated 5 stars
  5 / 5 (1 )
 • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است