مواد بیوشیمی یا بیوشیمیایی در حوزه‎ای از علم به اسم بیوشیمی نقش دارند که گاهی اوقات شیمی زیستی نامیده می شود ، مطالعه ی فرآیند های شیمیایی مرتبط با موجودات زنده است . توسط کنترل جریان اطلاعات از طریق پیام دهی بیوشیمیایی و جریان انرژی شیمیایی از میان متابولیسم ، فرآیند های بیوشیمیایی باعث ایجاد پیچیدگی در زندگی می شوند .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

در طول دهه های گذشته ی قرن بیستم ، بیوشیمی در توضیح فرآیند های زیستی آن قدر موفق بوده است که حالا تقریبا تمامی حوزه های علوم زیستی از گیاه شناسی گرفته تا پزشکی و ژنتیک درگیر انجام تحقیقات بیوشیمیایی هستند . امروزه ، تمرکز اصلی بیوشیمی محض بر درک این قضیه است که چطور مولکول های زیستی فرآیند هایی را شکل می دهند که در سلول های زنده رخ می دهد که این فرآیند ها تا حد زیادی مرتبط با تحقیق و درک عملکرد بافت ها ، اندام ها و کل وجود موجودات زنده هستند .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

 

بیوشیمی ارتباط نزدیکی با زیست مولکولی دارد ، یعنی مطالعه ی مکانیسم های مولکولی که توسط آن اطلاعات ژنتیکی در DNA رمزنگاری می شود تا منجر به شکل گیری فرآیند های زیستی شود . بسته به تعریف دقیق اصطلاحات استفاده شده ، زیست مولکولی را می توان به عنوان شاخه ای از بیوشیمی تصور کرد ، یا بیوشیمی را به عنوان ابزاری که زیست مولکولی با استفاده از آن به تحقیق و بررسی می پردازد .

مواد بیوشیمی

طیف وسیعی از مواد بیوشیمیایی یا مواد بیوشیمی به خاطر شناسایی متابولیسم های خاص و فرق گذاشتن بین باکتری ها شناخته شده هستند .

تست های بیوشیمیایی کلاسیک اغلب اوقات به منظور شناسایی میکرو ارگانیسم ها به کار گرفته می شوند به نحوی که نتایج آن ها توسط تغییر رنگی بررسی می شود . در اکثر موارد ، کشف بر اساس واکنش یک آنزیم با یک سوبسترای خاص صورت می گیرد . هم چنین ، روش هایی به منظور کشف متابولیت های خاص توسط واکنش شیمیایی و ساخت تکنیک های پیچیده به کار گرفته می شود . در انتها ، یک تغییر رنگی باعث بروز نتیجه ای شده که منجر به شناخت بیشتر ارگانیسم نا شناخته می شود .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی مواد بیوشیمی مرک از کمپانی merck آلمان و نیز مواد بیوشیمی سیگما آلدریچ موجودند

قیمت مواد بیوشیمی ؛

برای اطلاع از قیمت مواد بیوشیمیایی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است