ارائه دهندگان این محصول


دی فنیل آمین یک ترکیب آلی با فرمول شیمیایی (C6H5)2NH است . این ماده ی آلی مشتقی از آنیلین به شمار می رود که از یک اتصال آمینی به دو گروه فنیل شکل گرفته است . این ترکیب جامدی بدون رنگ است ، گرچه نمونه های تجاری معمولا به دلیل نا خالصی های اکسیده شده به رنگ زرد هستند . حلالیت این ماده ی شمیایی در تعداد زیادی از حلال های متداول آلی بسیار خوب است و میزان حلالیت آن در آب متوسط است . از آن به طور کلی به خاطر خصوصیات آنتی اکسیدانی که دارد استفاده می کنند .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

کاربرد های گوناگون دی فنیل آمین

آنتی اکسیدان

این ماده به عنوان یک عامل جلوگیری کننده از آفتاب زدگی پوست سیب ها ( اسکالد سیب ) بعد یا قبل از برداشت آن ها استفاده می شود که در این رابطه باید سیب ها در آن خیسانده شوند . فعالیت ضد آفتاب زدگی این ماده در نتیجه ی ویژگی های آنتی اکسیدان آن است که پوست سیب را از محصولات اکسیداسیون آلفا – فارنسن در طول انبار کردن مورد محافظت قرار می دهد . اسکالد ( یا اسکالد سیب ) یک آسیب فیزیکی است که سبب شکل گیری لکه های قهوه ای پس از خارج کردن میوه از محیط سرد انبار می شود .

عملکرد دی فنیل آمین آلکیل دار شده به عنوان آنتی اکسیدان ها در روغن ها برای استفاده در ماشین ها امری اثبات شده است که در آن تماس با غذا از نظر خارج نشده است .

مشتقات دی فنیل آمین ، نظیر مشتقات آلکیل دار شده ی حلقه ای دی فنیل آمین به عنوان آنتی اوزونانت ها در تولید محصولات لاستیکی استفاده می شوند که نشان دهنده ی طبیعت آنتی اکسیدان مشتقات آنیلین است .

مشتقات دی فنیل آمین به عنوان قارچ کش استفاده می شوند .

این ماده به عنوان تستی برای نیترات ها به کار گرفته می شود .

در آزمایش های حیوانی این ماده به صورت و به شکل کاملی پس از خوردن جذب شد . در متابولیسم به ترکیبات سوفونیل و گلوکورونیل تبدیل شد و به شکل کامل از راه ادرار از بدن خارج شد . میزان سمیت پوستی و دهانی حاد پایین بود . دی فنیل آمین می تواند سبب آزردگی شدید برای چشم ها ، بر خلاف پوست ، شود . از نظر فنی امکان بررسی سمیت حاد این ماده از طریق استنشاق وجود ندارد .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی دی فنیل آمین مرک کد 820528 از کمپانی merck آلمان و نیز دی فنیل آمین سیگما آلدریچ با کد CAS Number 122-39-4 موجودند

قیمت دی فنیل آمین

برای اطلاع از قیمت دی فنیل آمین می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است