ارائه دهندگان این محصول


پودر گوگرد که به اسم سولفور نیز شناخته می شود یک عنصر شیمیایی با نماد S و عدد اتمی 16 است . این عنصر چندین بنیاد فراوان غیر فلزی محسوب کرد . در شرایط نرمال ، اتم های سولفور مولکول های 8 اتمی سیکلیک را با فرمول شیمیایی S8 تشکیل می دهند . پودر گوگرد عنصری یک جامد زرد رنگ روشن کریستالی در دمای اتاق است . پودر گوگرد با تمامی عناصر به جز طلا ، پلاتونیوم ، ایریدیوم ، نیتروژن ، تلوریوم ، ید و گاز های نجیب به صورت شیمیایی واکنش نشان می دهد .

 

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

پودر گوگرد در شکل عنصری خود به شکل طبیعی به عنوان یک عنصر نمایان می شود ( سولفور طبیعی ) ولی متداول ترین شکل آن به شکل های ترکیبی همانند با مواد معدنی سولفیدی و سولفاتی است . با توجه به فراوان بودن فرم طبیعی آن ، پودر گوگرد از باستان عنصری شناخته شده به شمار می رود و در هند باستان ، یونان باستان ، چین در زمینه های مختلف استفاده می شده است . در انجیل ، گوگرد brimstone نامیده می شود . امروزه ، تقریبا تمامی سولفور عنصری به عنوان یک محصول فرعی حذف آلاینده های حاوی پودر گوگرد از گاز طبیعی و نفت خام ، تولید می شود . بیشترین استفاده ای که در صنعت و به صورت تجاری از این عنصر می شود در تولید سولفوریک اسید برای کود های سولفاته و فسفاته و سایر فرآیند های شیمیایی می باشد . کاربرد استفاده از عنصر سولفور در کبریت ها ، حشره کش ها و قارچ کش ها است . تعداد متعددی از ترکیبات سولفوری بوی بدی نظیر راسو ، گریپ فروت گندیده و سیر به سبب وجود ترکیبات ارگانو سولفور دارند . سولفید هیدروژن بوی بارزی همانند با تخم مرغ گندیده و سایر فرآیند های زیستی دارد .

کاربرد پودر گوگرد

سولفوریک اسید

سولفور عنصری اساسا به عنوان یک پیش ماده برای سایر مواد شیمیایی به شمار می رود . تقریبا 85 % آن به سولفوریک اسید تبدیل می شود .

نقش زیستی

کوفاکتور های آلی و پروتئینی

گوگرد جزء اساسی همه ی سلول های زنده است . هفتمین یا هشتمین عنصر فراوان در بدن از نظر وزن و تقریبا به فراوانی پتاسیم و اندکی بیشتر از سدیم و کلر است . بدن انسانی با 70 کیلوگرم وزن در خود تقریبا 140 گرم سولفور دارد .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی پودر گوگرد مرک از کمپانی merck آلمان و نیز پودر گوگرد سیگما آلدریچ موجودند

 

قیمت پودر گوگرد

برای اطلاع از قیمت سولفور آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است