ارائه دهندگان این محصول


استفاده از کیسه نمونه گیری گاز یا تدلر بگ به منظور جمع آوری نمونه های کلی هوا برای گاز دفن زباله ، گاز خاک و موارد کاربردی منبع ثابت می باشد . کیسه ها می توانند جنس ساختی از مواد گوناگون داشته باشند که از نظر خصوصیات پایداری و تمیزی امکان متفاوت بودن را دارند . به شکل کلی ، کیسه نمونه گیری گاز بهترین انتخاب برای پروژه هایی به شمار می رود که در آن آنالیز ترکیباتی در محدوده ی یک میلیون بخش حجمی انجام می شود . از آن ها می شود به منظور جمع آوری ترکیبات گوگردی استفاده کرد ولی تنها اگر لوازم مربوطه جنسی غیر از فلز ( به عنوان نمونه پلی پروپلین ، تفلون یا نایلونی ) داشته باشند .

کیسه نمونه گیری گاز به یک شیر مجهز می باشند که به پر شدن آن ها اجازه می دهد . جمع آوری نمونه نیاز به یک مخرج نمونه گیری تحت فشار یا یک پمپ با سرعت پایین جریان دارد . کیسه همان طور که نمونه گازی به داخل کشیده می شود ، حجیم می شود . هنگامی که نمونه به میزان حجم مورد نظر جمع آوری شود ، شیر بسته شده و کیسه به آزمایشگاه برگردانده می شود .

جنس ساخت کیسه نمونه گیری گاز

جنس ساخت کیسه نمونه گیری گاز بایستی از موادی باشد که بر پایه ی کاربرد هایی که کیسه دارد تحت گزینش قرار گرفته اند . کیسه های متداول نمونه گیری هوا شامل فیلم Tedlar ( یک فلوروبسپار ) و FlexFoil می شوند .

کیسه ی نمونه گیری تدلر بگ Tedlar

کیسه های تدلر Tedlar ممکن است به منظور جمع آوری نمونه هایی به کار گرفته شود که حاوی حلال های مرسوم ، هیدروکربن ها ، حلال های کلری شده ، ترکیبات گوگردی ، گاز های جوی و بیوژنیک و گروه بسیار متعدد دیگری از ترکیبات می باشند .

کیسه ی نمونه گیری هوا

به کارگیری یک کیسه ی نمونه گیری هوا به منظور جمع آوری یک نمونه هوا به شکل معمول شامل نمونه گیری ” فعال ” می شود . برخلاف یک کنیستر خلاء که به سهولت با باز کردن شیر به شکل ” منفعل ” پر می شود . به منظور پر کردن یک کیسه ی نمونه گیری هوا معمولا دو راه به چشم می خورد . یک پمپ یا یک نمونه بردار ششی ( lung sampler ) .

نمونه گیری با پمپ

مرسوم ترین راه به منظور پر کردن یک کیسه ی نمونه گیری هوا ، پر کردن یک پمپ کوچک با سرعت های پایین جریان و لوله گذاری برای پر کردن کیسه می باشد . کمپانی Eurofins Air Toxics در این رابطه پمپی ارائه نمی دهد ولی پمپ ها را می توان از فراهم کنندگان تجهیزات گوناگون اجاره کرد یا از تولید کنندگانی همانند با کارخانه های SKC یا Gilian خرید .

نمونه گیری با نمونه بردار های ششی

به منظور پر کردن یک کیسه نمونه گیری گاز می توان از ” نمونه بردار ششی ” استفاده کرد . با آن که استفاده از آن به نسبت به کارگیری پمپ مقدار اندکی پیچیده تر می باشد ، ولی مزیت اصلی پر کردن یک کیسه با آن اجتناب از آلودگی بالقوه ی پمپ می باشد .

در هنگام کار با کیسه نمونه گیری گاز بایستی یک سری از موارد را مد نظر داشت ، از جمله :

 

  • بیشتر از دو سوم کیسه را پر نکنید
  • کیسه ی Tedlar را به دور از نور خورشید نگه دارید
  • از کیسه محافظت کنید
  • بر روی برچسب کیسه اطلاعات لازم را قید کنید
  • یک کیسه ی ” پشتیبان ” فراهم کنید
  • از آلودگی دوری کنید
  • به عنوان ” نمونه ” ترکیبات خطرناک را در کیسه قرار ندهید

 

 

قیمت کیسه نمونه گیری گاز

برای اطلاع از قیمت کیسه نمونه برداری گاز می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است