ارائه دهندگان این محصول


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : [email protected]

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی : 09196787718

امکان این وجود دارد که اتصالات شیشه ای آزمایشگاه با سرعت با یکدیگر جفت و جور شوند تا به دنبال آن رفلاکس یک مخلوط انجام شود . در قیاس با راه های قدیمی چنین کاری یک پیشرفت در شیشه آلات آزمایشگاهی محسوب می شود که در روش های سنتی شیشه آلات سفارشی ساخته می شدند ، که هم هزینه بر و هم زمان بر بودند ، یا مواد چوب پنبه ای مقاوم نسبت به حرارت و دارای مقاومت اندک نسبت به مواد شیمیایی آزمایشگاهی ، یا در پوش های لاستیکی و لوله های شیشه های به عنوان رابط ها به کار گرفته می شدند که فرآیند مهیا سازی آن ها نیز زمان بر بود .

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

به منظور اتصال دادن فضا های درونی تو خالی ترکیبات شیشه آلاتی ، اتصالات شیشه ای آزمایشگاه از داخل تو خالی و در انتها باز می باشند ، به استثنای مسدود کنندگان ( همانند با درپوش ها ) .

شکل های مختلف رابط اتصالات شیشه ای آزمایشگاه

دو شکل کلی از رابط های اتصالات شیشه ای آزمایشگاه به چشم می خورد و نسبتا استفاده از آن ها به شکل متداول می باشد یعنی : رابط هایی که ساختار اندکی مخروطی شکل دارند و رابط های توپی و کاسه ای شکل ( که اغلب رابط های مدور نیز نامیده می شوند ) .

رابط های مخروطی شکل

رابط های توپی و کاسه ای شکل

رابط های حلقه ای به شکل O

رابط های انتقالی شیشه به فلز

آداپتور ها

در رابطه با رابط های مخروطی استاندارد یا رابط های توپی و کاسه ای شکل ، رابط های داخلی و خارجی با همان تعداد ساخته می شوند تا با یکدیگر جفت و جور شوند . هنگامی که مقدار اندازه های رابط فرق داشته باشد ، اتصالات شیشه ای آزمایشگاه احتمال دارد موجود باشد ( یا ساخته شود ) تا در میان آن ها به منظور ربط دادنشان به همدیگر واقع شوند . ممکن است از گیره ی قیدی یا گیره های مخصوص به منظور قرار دادن آن ها حول رابط ها به منظور حفظ آن ها در مکانی که می باشند ، استفاده کرد .

بالن های ته گرد اغلب یک یا بیشتر از یک اتصالات شیشه ای مخروطی شکل دارند . به شکل قراردادی ، این رابط ها به دنبال قرارگیری در گردن های بالن رابط های خارجی محسوب می شوند . سایر رابط ها ، همانند با رابط های خلاء و سر های دستگاه تقطیر از رابط هایی ساخته شده اند که به خوبی در جای خود جفت و جور شده اند . اگر یک بالن یا ظرف دیگر یک رابط خارجی شیشه ای اضافی داشته باشد که روی آن در حین آزمایش بایستی بسته باشد ، اغلب از درپوش های شیشه ای برای این کار استفاده می شود . در برخی از موارد ، رابط های قلابی شکلی که جنسی از شیشه دارند به داخل سایر بخش های اتصالات شیشه ای آزمایشگاه در مجاورت رابط اصلی جوش داده می شود تا به دنبال آن یک حلقه ی بسته به وجود آید و به واسطه ی آن تمامی بخش های رابط در تماس با یکدیگر باشند . رابط Luer نوعی رابط مخروطی با اندازه ی بسیار کوچک و خاص می باشد که برای بخش های فلزی ، پلاستیکی و شیشه ای از آن استفاده می شود و امروزه زیاد به کار گرفته می شود . از این رابط برای اتصال دهانه ی سوزن به یک سرنگ استفاده می شود .

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

قیمت اتصالات شیشه ای آزمایشگاه

برای اطلاع از قیمت اتصالات آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است