ارائه دهندگان این محصول


استون آزمایشگاهی ( به صورت اصولی پروپانون نامیده می شود ) یک ترکیب آلی با فرمول شیمیایی (CH3)2CO است . این ترکیب بی رنگ ، فرار ، مایعی اشتعال پذیر و ساده ترین نوع کتون است .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

استون با آب مخلوط پذیر است و به عنوان یک حلال مهم به کار گرفته می شود ، به طور معمول به منظور پاک کردن چیز های مختلف در آزمایشگاه . حدود 6.7 میلیون تن استون در سراسر جهان در سال 2010 به طور کلی به منظور استفاده به عنوان یک حلال و تولید متیل متاکریلات و بیسفنول ای ( bisphenol A ) ، تولید شده است . کاربرد های آشنای آن در محیط خانگی به عنوان یک ترکیب فعال در پاک کردن لاک ناخن و یک تینر رنگ است .

استون در بدن انسان از طریق فرآیند های نرمال متابولیک تولید و خارج می شود . استون به طور معمول در خون و ادرار وجود دارد . افراد دیابتی آن را در مقادیر بیشتری تولید می کنند . تست های سمیت تولید و مثلی نشان می دهند که استون پتانسیل کمی برای ایجاد مشکلات تولید و مثلی است . زنان باردار ، مادران شیرده و کودکان سطوح بالاتری از استون در بدن خود دارند . رژیم های غذایی کتوژنیک که در بدن میزان استون را بالا می برند به منظور مقابله با حملات صرع در کودکان و نوزادانی که از صرع مقاوم به درمان رنج می برند ، استفاده می شوند .

استون آزمایشگاهی

استون آزمایشگاهی به عنوان یک حلال قطبی ، آپروتیک در طیفی از واکنش های آلی ، نظیر واکنش های استفاده می شود . استفاده از حلال استون برای اکسیداسیون جونز ( Jones Oxidation ) مهم است . یک آزئوتروپ با آب تشکیل نمی دهد . استون یک حلال متداول برای شستشوی شیشه آلات آزمایشگاهی به علت هزینه ی کم و فرار بودن آن است . بر خلاف استفاده ی متداول از آن به عنوان یک عامل خشک کننده فرض شده ، استون به استثنای رقیق سازی انبوه در این زمینه موثر نیست . استون را می توان با یخ خشک تا دمای −78 °C بدون یخ زدن خنک کرد ، حمام های یخ خشک / استون به طور متداول به منظور انجام واکنش ها در دما های پایین استفاده می شوند .

استون تحت نور ماورای بنفش فلورسانت است و بخار آن را می توان به عنوان یک دنبال کننده ی فلورسانت در آزمایش های جریان مایع استفاده کرد .

استفاده های پزشکی و آرایشی استون

استون در طیف وسیعی از کاربرد های آرایشی و پزشکی استفاده می شود و هم چنین به عنوان یک ترکیب در مواد افزودنی غذایی و بسته بندی غذا استفاده می شود . متخصصین پوست از استون با الکل برای درمان آکنه به منظور پوست اندازی پوست خشک استفاده می کنند .

استون به صورت متداول در پوست اندازی شیمیایی استفاده می شود . معرف های متداول استفاده شده امروزی برای پوست انداز های شیمیایی عبارتند از آکریلیک اسید ، اسید گلیکولیک ، اسید سالیسلیک 30 درصد در اتانول و اسید تری کلرواستیک ( TCA ) . قبل از پوست اندازی شیمیایی ، پوست تمیز می شود و چربی اضافی در فرآیندی به اسم چربی زدایی حذف می شود . استون ، Septisol ، یا ترکیبی از این معرف ها معمولا در این فرآیند استفاده می شوند .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی استون آزمایشگاهی مرک از کمپانی merck آلمان و نیز استون آزمایشگاهی سیگما آلدریچ موجودند

 

قیمت استون آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت استون آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است