به منظور انتقال ظرف ها و وسایل آزمایشگاهی ، انجام کار های مربوط به رنگ آمیزی ، شستشوی ژل الکتروفورز و نگهداری پی پت از سینی آزمایشگاهی استفاده می شود . جنس ساخت سینی آزمایشگاهی از فولاد ضد زنگ ، شیشه یا پلاستیک است و در دو فرم با و بدون درپوش ارائه می شود . مدل دارای درپوش باکس نام دارد . سینی ساخته شده از فولاد بدون درپوش در سایز های گوناگون از نظر طول و عرض و ارتفاع دیواره وجود دارد . این فرم سینی در دو مدل با دیواره کوتاه و بلند به چشم می خورد .

کاربرد های سینی آزمایشگاهی

به منظور قرار دادن و انتقال وسایل در آزمایشگاه نوع دیواره کوتاه و به منظور رنگ آمیزی نوع دیواره بلند مناسب تر می باشد . سینی در پوش دار یا باکس فلزی به منظور رنگ آمیزی ژل الکتروفورز عمودی و هم چنین رنگ آمیزی دی ان ای با اتیدیم بروماید مناسب است . باکس شیشه ای با درپوش استیلی هم چنین برای این کار وجود دارد و می شود محتویات ظرف را بدون برداشتن درپوش دید . سینی آزمایشگاهی ساخته شده از پلاستیک در سایز های گوناگون به چشم می خورد و چندین کاربرد دارد . نوع پلاستیک به کار برده شده در آن بیشتر پلی پروپیلن است و می شود آن را با استفاده از دستگاه اتوکلاو ضد عفونی کرد .

سینی پلاستیکی PCV نیز به منظور رنگ آمیزی و نگهداری پی پت در بازار وسایل آزمایشگاهی وجود دارد . سینی نگهدارنده پی پت فرورفتگی های نیم دایره ای شکل در طول دو دیواره روبروی هم با اندازه های گوناگون دارد و می شود شکل های مختلف پی پت را روی دو دیواره روبروی هم در این فرورفتگی ها قرار دارد . در حقیقت می شود از آن به عنوان رک پی پت استفاده کرد . سینی PVC قادر به این است که تا دمای 70 درجه ی سلسیوس را متحمل شود .

قیمت سینی آزمایشگاهی ؛

برای اطلاع از قیمت سینی آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • No Rating Yet!
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است