ارائه دهندگان این محصول


حداکثر تأثیر و تغییرپذیری با کنستانتره های تریزول

برای آنالیز (تجزیه و تحلیل) محلول های حجم سنجی ، مرک میلی پور یک نمونه جامع و کامل از تیترانت های مجاز فراهم کرده که بیشترین تقاضاها در خصوص کیفیت و خلوص را برآورده می کند. بیشتر محلول های حجم سنجی مان مانند کنستانتره های تیترازول برای مصرف کننده هایی قابل دسترس است که به طور منظم انواع مختلفی از آنالیزها را انجام می دهند و به انواع مختلف تغلیظ ها یا کنستانتره سازی ها نیاز دارند. تیترازول این نیاز را برطرف می سازد.

هر آمپول حاوی مقداری معین از مواد است. برای تهیه و آماده کردن تیترانت تان می توانید کنستانتره تیترازول تان را با 1 لیتر آب مقطر رقیق کنید. یا برای تهیه هر کنستانتراسیون یا تغلیظ سازی رقیق کردن کنستانتره، تیترازول لازم است. بااستفاده از تیترازول ، شما از حداکثر تأثیرپذیری و سهولت استفاده و فضای ذخیره ارزشمند در قفسه تان بهره مند می شوید.تیترازول در بهبود عملکرد بسیار مؤثر است.

نتایج تیتراسیون (تعیین عیار ترکیب سنجی)دقیق با تریپور

برای به دست آوردن نتایج موثق حتی در بیشترین آنالیزهای پیچیده و امروزی، مرگ میلی پور تریپور را پیشنهاد می کند - نمونه ای جامع و کامل از محلول های حجم سنجی آماده - برای - مصرف مناسب برای یک دسته زیاد از کاربردهاست. برای صنایع دارویی، نیز ما تیترانت های تریپور را فراهم کرده ایم که بر طبق استاندارد دارویی کشور آمریکا و اروپایی ساخته و آزمایش شده اند.

با تریپور ، شما مطمئن می شوید که آنالیزهایتان همیشه بیشترین نیازها و مطالبات را برآورده می کند. ما تمام محلول های حجم سنجی تریپورمان را تابع و سوژه شرایط لازمه ساخت و ساز و آزمایش قرار می دهیم که برای مطمئن شدن از ثبات کیفیت و خلوص زیاد است. محلول های حجم سنجی تریپور قابل ردیابی با مواد مرجع ثانویه مجازی است که در عوض مستقیماً قابل ردیابی با ماده های مرجع اولیه از NIST هست. برای هر محصول و فرآورده، ما جواز کامل آنالیز را تهیه می کنیم که حاوی تمامی اطلاعاتی می باشد که شما برای ثبت سند و مدیریت کیفیت تان نیاز دارید که از جمله داده ها در قابلیت ردیابی و برطبق داروسازی و دارویی کشور هست.

با محلول های حجم سنجی از مرک میلی پور، شما از نتایج خیلی دقیق و موثق دسته به دسته بهره مند می شوید. محلول های آماده - مصرف تریپور در اندازه های مختلف، در بطری های PE و قوطی ها، بطری های شیشه ای، و سیستم بسته بندی تیتریپاک ابداعی مان قابل دسترس اند.

 

قیمت تیترازول

برای اطلاع از قیمت محلول استاندارد می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است