ارائه دهندگان این محصول


فلوئورید سدیم یک ترکیب معدنی شیمیایی است که با فرمول NaF در متون علمی نوشته می شود . این ترکیب معدنی جامدی بدون رنگ است که منبع یون فلوئورید در جنبه های کاربردی متنوع محسوب می شود . این ترکیب معدنی در مقایسه با نمک مرتبط فلوئورید پتاسیم قیمت و میل رطوبت دوستی کمتری دارد .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

جنبه های کاربردی فلوئورید سدیم

درمان پوکی استخوان

مکمل فلوئورید موضوع بسیاری از تحقیقات برای درمان پوکی استخوان بعد از یائسگی قرار گرفته است . این مکمل به نظر نمی رسد که موثر باشد ، حتی گرچه این ترکیب معدنی باعث شود که چگالی استخوان بالا رود ولی سبب پایین آوردن خطر شکستگی های نمی شود .

تصویر برداری پزشکی

در حوزه ی تصویر برداری پزشکی ، این ترکیب معدنی برچسب گذاری شده با فلوئورین 18 یکی از قدیمی ترین ردیاب ها به شمار می رود که در برش نگاری گسیل پوزیترون ( PET ) به کار گرفته می شود ، به صورتی که استفاده از آن به دهه ی 60 میلادی بر می گردد . در مقایسه با سینتی گرافی استخوان انجام شده با دوربین های گاما یا سیستم های SPECT ، PET دقت فضایی و میزان حساسیت بیشتری به دست می دهد .

تصفیه آب

نمک های فلوئورید اغلب اوقات به آب شرب شهری ( و هم چنین بعضی از محصولات غذایی خاص در برخی از کشور ها ) به منظور حفظ سلامت دندان افزوده می شود . فلوئورید سبب بالا بردن قوای دندان با شکل دادن فلوئوراپاتیت می شود ، یک ترکیب طبیعی که در مینای دندان وجود دارد .

در شیمی

محدوده ی گسترده ای از جنبه های کاربردی آن در شیمی و متالورژی مشاهده می شود . فلوئورید سدیم با کلرید های الکترون دوست همانند با کلرید های آسیل ، کلرید های گوگرد و کلرید فسفر واکنش نشان می دهد . مشابه با دیگر فلوئورید ها ، فلوئورید سدیم در desilylation ( حذف گروه سیلیل ) در سنتز آلی به کار گرفته می شود .

دیگر جنبه های کاربردی فلوئورید سدیم

این ترکیب معدنی به عنوان یک عامل تمیز کننده ( به عنوان نمونه پودر لباس شویی ) به کار گرفته می شود . این ماده ی شیمیایی به عنوان یک سم معده برای حشرات تغذیه کننده از گیاهان استفاده می شود . فلوئورید های معدنی همانند با فلوئورو سیلیکات ها و فلوئورید سدیم با یون های منیزیم کمپلکس هایی مثل با فلوئورو فسفات منیزیم به وجود می آورند .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی فلوئورید سدیم مرک از کمپانی merck آلمان و نیز فلوئورید سدیم سیگما آلدریچ موجودند

قیمت فلوئورید سدیم

برای اطلاع از قیمت سدیم فلوئورید می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است