ارائه دهندگان این محصول


عملکرد دستگاه الکترولیت آنالایزر در بدن انسان ارزیابی سطوح الکترولیت برای مشخص سازی عدم تعادل های متابولیکی و اندازه گیری عملکرد قلب و کلیه است . الکترولیت های اندازه گیری شونده شامل عناصر و ترکیبات سدیم ( Na+ ) ، پتاسیوم ( K+ ) ، کلرید ( Cl- ) و بی کربنات ( HCO3- یا CO2 ) می شود . دستگاه الکترولیت آنالایزر در محیط های بیمارستانی و آزمایشگاهی مرجع و هم چنین مجموعه های نقطه ی مراقبت استفاده می شود .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

اکثریت تعداد دستگاه الکترولیت آنالایزر که از دستگاه های آزمایشگاهی است ، نمونه های پلاسمای خون ، سرم یا ادرار استفاده می کنند ; در صورتی که برخی از آنالایزر ها می توانند خون کامل ( برای بالا بردن زمان کامل سازی فرآیند ) و مایع مغزی نخاعی ( CFS ) را استفاده کنند . اندازه گیری الکترولیت ها با کمک الکترود های گزینشی یونی ( ISE ) و تکنیک های فوتومتری و کالری متری صورت می گیرد . اکثر دستگاه های الکترولیت آنالایزر توانایی داشتن توان عملیاتی بالا از 400 تا 2400 آزمایش در هر ساعت را دارند .

هدف تست دستگاه الکترولیت آنالایزر گوناگون است ، می خواهد سرم ، خون کامل یا پلاسما باشد تا نمونه ادرار و نمونه های مایع دیالیز ، به هر حال این دستگاه قدرت این را دارد که به شکل مستقیمی هیدراسیون آن ها را مورد ارزیابی قرار داده و قدرت عملکرد آن به عنوان یک ابزار پزشکی بسیار بالا است . دستگاه الکترولیت آنالایزر توانایی کشف یون های نمکی معدنی ، مواد ریز یون های کلسیم معدنی و غیره را دارد .

اساس کار دستگاه الکترولیت آنالایزر

روشی که دستگاه الکترولیت آنالایزر به کار می گیرد ، روش الکترود یونی گزینشی است تا آزمایش به صورت دقیقی انجام شود . این دستگاه 6 الکترود دارد : الکترود سدیم ، پتاسیم و کلرین ، یون های کلسیم ، لیتیوم و CST . هر کدام از الکترود ها یک فیلم یونی گزینشی در اختیار دارند که نمونه ها را مورد اندازه گیری و ارزیابی قرار داده و پاسخ های یونی را مورد انطباق قرار می دهد و این دستگاه می تواند بنابراین پتانسیل بین مایع ، نمونه ها و غشاء را مشخص سازد . فیلم موجود در هر دو سمت دو مقدار پتانسیل الکتریکی تست شده ی شکل دهنده ی جریان ، الکترود مرجع می باشد ، در صورتی که الکترود مرجع قسمت ” حلقه ای ” غشاء مایع الکترود های درونی را شکل داده و الکترو های درونی در سمت دیگر قرار دارند .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

قیمت دستگاه الکترولیت آنالایزر

برای اطلاع از قیمت الکترولیت آنالایزر می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است