نیرو سنج ها در آزمایشگاه ها به منظور اندازه گیری در موقعیت اصلی و برای اهداف آموزشی در وب سایت به چشم می خورند . این ابزار دقتی تا ±0.3% بار دارند و یک محدوده وزن سطح 20 درصدی در اختیار دارند و اندازه گیری ها را در غالب واحد های گرم و نیوتن انجام می دهند .

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات نیرو سنج

 

نیرو سنج ها با وزن سطحی برابر با 5 تا 1000 گرم دارای یک گیره به عنوان پشتیبان بار هستند و نمونه های 2.5 تا 50 کیلوگرمی دارای یک قلاب بوده و اکثر تا 100 نیوتن را اندازه می گیرند .

اندازه گیری با بسته ی فشرده موجود در شبکه می تواند یک انقباض سنج را با یک تغییر ساده به یک فشار سنج تبدیل کند . همراه با نیرو سنج های مکانیکی ، ما انواع دیجیتالی نیز ارائه می دهیم . بسیاری از نیرو سنج های ما حاوی یک حافظه ی داخلی هستند تا تضمینی برای این باشد که تمامی نتایج اندازه گیری شما می توانند ذخیره شوند . علاوه بر این ، بعضی مجهز به یک اینترفیس RS-232 بوده و نیازمند یک بسته ی نرم افزاری اختیاری هستند تا به انتقال داده ها به کامپیوتر به منظور آنالیز اجازه داده شود . نوع مکانیکی برای اهداف آموزشی قابل کاربرد هستند. داشتن این دتسگاه ها در کلاس زمانی که بحث نیرو در کلاس های فیزیک پیش کشیده می شود ، بسیار مفید است . مدل های بزرگ تر مجهز به یک شاخص مقطع و یک سوزن قلاب هستند . انواع دیجیتالی در امر تحقیقات و توسعه اصولا به کار گرفته می شوند .

نیرو سنج ها

نیرو های متفاوتی در سراسر جهان دیده می شوند که می توانند اعمالی بر روی اجسام به منظور ایجاد حرکت به وجود آورند ، بعضی از این نیرو ها از جمله نیرو های کشش ، گرانشی و اصطکاک اندازه گیری می شوند . نیرو ها بر روی اجسام عمل می کنند و باعث به جلو رفتن ، کشیده شدن ، بالا رفتن سرعت ، چرخانده شدن یا از شکل افتادن آن می شوند . نیرو سنج ها نیروی اعمال شده به اجسام را در اندازه گیری های علمی به واحد نیوتن اندازه می گیرد . انواع ساده از مواد انعطاف پذیر نظیر فنر ها و نوار های لاستیکی به منظور اندازه گیری نیرو ها استفاده می کنند . یک نمونه خوب از یک نیرو سنج یک ترازوی اندازه گیری وزن است که مقدار نیروی اعمال شده بر آن را اندازه می گیرد و این نیرو را به شکل واحد های وزن نشان می دهد .

کاربرد های نیرو سنج ها

آزمایش های ساده ی استفاده کننده از این دستگاه ها می توانند نیروی گرانشی را بر روی اجسام کوچک افتاده شده ، در حین اتصال به نیرو سنج اندازه بگیرند . این دستگاه ها می توانند نیروی مورد نیاز برای کشیدن یک جسم به سمت بالا بر روی یک سطح شیب و نیروی به کار برده شده بر روی بازوی سنگ انداز یک منجنیق را اندازه بگیرند .

یک نیرو سنج ساده

یک نیرو سنج ساده می تواند با استفاده از دو قطعه لوله ی PVC ، دو واشر کوچک ، یک سیم و یک نوار لاستیکی ضخیم ساخته شود .

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات نیرو سنج

 

قیمت نیرو سنج

برای اطلاع از قیمت نیرو سنج می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است