لیست شرکت های ارائه دهنده ی این محصول


اتوسمپلر gc یا اتو سمپلر کروماتوگرافی گازی ، ابزاری هستند که به صورت خودکار نمونه را گرفته و آن را داخل GC به منظور آنالیز تزریق می کنند ، که به نسبت انجام آن توسط دست هم از نظر زمانی موثر تر و هم قابل اعتماد تر است .

کاربرد های اتوسمپلر gc

اتوسمپلر gc را می توان در هر جایی که کروماتوگرافی گازی استفاده می شود ، استفاده کرد ، از جمله جرم شناسی ، آزمایشگاه های محیطی و پزشکی ، در صنایع غذا و نوشیدنی و دارو شناسی ، به منظور آنالیز یک نمونه برای کنترل کیفی ، خالص سازی ، یا به منظور پیدا کردن یک آنالیت به خصوص . سه نوع اتوسمپلر gc دیده می شود : مایع ، که با نمونه های مایع کار می کند ، headspace که با نمونه های آلی فرار کار می کند و SPME که از یک فیبر به منظور استخراج اجزای نمونه ی شما استفاده می کند .

این ها اتوسمپلر gc هستند که می توانند تمامی این سه نوع خود نمونه گیری را انجام دهند . انواع نمونه هایی که آنالیز خواهید کرد مشخص خواهد کرد که چه نوعی از اتوسمپلر gc شما نیاز خواهید داشت . اندازه نمونه ای که می خواهید استفاده کنید ، تعداد آنالیز هایی که باید در یک زمان مشخص صورت گیرد را در نظر داشته باشید و اگر انواع مختلف نمونه به چشم می خورد ممکن است نیاز به یک اتوسمپلر gc چند منظوره باشد .

تعریف کروماتوگرافی گازی headspace

تعریف ساده

” headspace ” فضای گازی بالای نمونه در یک ویال کروماتوگرافی است . اجزای نمونه ی فرار داخل فاز گازی پخش می شود و گاز headspace را شکل می دهد . آنالیز headspace بنابراین عبارت از آنالیز اجزای حاضر در آن گاز است.

سازگاری

کروماتوگرافی گازی headspace بیشتر مناسب آنالیز هر نوع فرار سبک در نمونه هایی است که می توانند به صورت موثر درون حجم گازی headspace از نمونه مایع یا شبکه ی جامد قرار گیرند . فرار های دارای نقطه ی جوش بالاتر و نیمه فرار ها با این تکنیک به علت سهم اندک شان در حجم headspace گازی ، قابل کشف نیستند .

آنالیز گازی headspace هم چنین خودش را در اختیار خودکار سازی به منظور کیفیت کنترل یا بررسی نمونه قرار می دهد . چنین کاری توسط ابزار مدرن صورت می گیرد که به وسیله ی آن ها نمونه های بسیار قابل تولید مجدد را می توان به یک شیوه ی دقیق و کارآمد آماده کرد . شبکه های نمونه ای پیچیده که آنالیز مستقیم آن ها ممکن است سخت باشد و یا نیاز به استخراج یا مهیا سازی نمونه داشته باشند ، نامزد های ایده آلی برای headspace هستند از آن جایی که آن ها را به شکل مستقیم می توان در ویال با آماده سازی اندک یا بدون آماده سازی قرار داد . این کار هم در زمان و هم هزینه صرفه جویی می کند .

کاربرد ها

از کروماتوگرافی گازی headspace به منظور آنالیز مواد آلی فرار و نیمه فرار در نمونه های گازی ، مایع و جامد استفاده می شود . محبوبیت این تکنیک در طول سال های اخیر افزایش یافته و اکنون در سطح جهانی به منظور آنالیز الکل های خون و حلال های رسوبی در محصولات دارویی پذیرفته شده است . کاربرد های متداول آن شامل آنالیز صنعتی مونومر ها در پلیمر ها و پلاستیک ، ترکیبات طعم دهنده در نوشیدنی جات و محصولات غذایی و رایحه های موجود در عطر ها و مواد آرایشی ، می شود .

قیمت اتوسمپلر gc

برای اطلاع از قیمت اتوسمپلر کروماتوگرافی گازی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است