ارائه دهندگان این محصول


ترمومتر یکی از دستگاه های حساس آزمایشگاهی است که برای اندازه گیری دما و حرارت استفاده می شود. آنها به دلیل اینکه با درجه بندی و کالیبراسیون استاندارد تولید می شوند توسط موسسه ملی استانداردها و تکنولوژی NIST و DKD قابل پیگیری هستند.

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دماسنج

 

 

 

این ترمومتر ها به همراه گزارش درجه بندی توزیع شده اند که از اصلاحات واقعی یا تصحیح ها تا 10/1 برای هر قسمت، جرم مخصوص و درستی و دقت دما تشکیل شده اند که به استانداردهای NIST ارتباط دارند. در ایلات هایی که به دلیل منع قانونی از دماسنج های جیوه ای نمی توانند استفاده کنند از یک خط کامل از دماسنج های ایمن، از نظر محیط زیست استفاده می کنند.

ترمومتر های آزمایشگاهی چند نوع اند؟

ترمومتر دیال Dial

دسته زیادی از ترمومتر های دیال با اندازه های مجزا وجود دارند که برای بسیاری از کاربرد ها و استفاده عمومی در آزمایشگاه ها و همچنین برای اندازه گیری کنترل کیفی، دمای غذا نوشابه و نوشیدنی ها، آزمایش حرارت بتن و آسفالت، آزمایش خاک و کمپوست استفاده می شوند.

ترمومتر دیجیتال

ترمومتر های دیجیتال به شما کاربرد هایی نظیر بیشترین بزرگ نمایی و دقت را می دهد. مجوز برآورده کردن شرایط لازم آزمایشگاهی و قابلیت پیگیری NIST را دارد.

ترمومتر شیشه ای

این نوع از ترمومتر ها با خردترین شیشه تحت Guide Line های ایزو 2001 و مایع تولید شده اند که در یک کالیبراسیون آزمایشگاهی مجاز A2LA/1LA در برابر استانداردهای NIST/DKD درجه بندی و با بهترین کیفیت ساخته شده اند تا استاندارد ها را برآورده کنند.

ترمومتر مادون قرمز

از ترموتر مادون قرمز برای اندازه گیری حرارت استفاده می شود و از آن به عنوان ابزار مفیدی که هر روزه کاربرد جدیدی پیدا می کند استفاده می شود. ترمومتر های مادون قرمز کاربرد های خیلی زیادی دارند از HVAC گرفته تا اندازه گیری دمای اشیاء تا صنایع غذایی استفاده می شوند اما مشکل دسترسی دارند و تماس با آنها امن نیست.

ترمومتر واکسن

این ترموتر ها توسط CDC یا آژانس ها گذاشته شده که شرایط ثبت حرارت و دما را برآورده می کنند. کلیه این ترمومتر ها مطابق با استانداردهای NIST درجه بندی شده اند.

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دماسنج

 

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است