اتوسمپلر gc | فروش اتوسمپلر gc | خرید اتوسمپلر gc
ژانویه 2, 2016
فنل فتالئین | خرید فنل فتالئین | فروش فنل فتالئین
ژانویه 2, 2016

آنالایزر toc یا دستگاه اندازه گیری کربن آلی | فروش آنالایزر toc | خرید آنالایزر toc

عملا تمامی مدلهای دستگاه اندازه گیری کربن آلی یا آنالایزر toc که از دستگاه های ازمایشگاهی است ، دی اکسید کربن تشکیل شده را زمانی که کربن آلی اکسیده می شود یا زمانی که کربن غیر آلی اسیدی می شود را اندازه می گیرد .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

 

کل کربن آلی ( TOC ) مقدار کربن پیدا شده در یک ترکیب آلی است و اغلب اوقات به عنوان یک شاخص غیر مشخص کننده ی کیفیت آب یا تمیزی تجهیزات ساخت دارویی استفاده می شود . TOC ممکن است هم چنین اشاره به مقدار کربن آلی موجود در خاک ، یا در یک شکل زمین شناسی داشته باشد . برای رسوبات سطحی دریایی ، متوسط محتوای TOC برابر با 0.5 درصد در عمق اقیانوس و 2 درصد در امتداد کناره های شرقی است .

اکسیداسیون یا از طریق احتراق کاتالیز شده توسط Pt توسط حرارت دادن پر سولفات انجام می شود یا با یک راکتور پر سولفات / UV . زمانی که دی اکسید کربن شکل می گیرد ، توسط یک آشکار ساز اندازه گرفته می شود که این کار یا توسط یک سلول هادی ( اگر دی اکسید کربن آبی است ) یا به وسیله ی یک سلول مادون سرخ غیر متفرق شده ( بعد از تصفیه ی دی اکسید کربن آبی به فاز گازی ) انجام می شود . کشف ضریب هدایت تنها در محدوده های پایین تر TOC در آب های یون زدوده شده مطلوب است ، در حالی که کشف NDIR در تمامی محدوده های TOC بهتر است . یک متغیر توصیف شده به صورت کشف هدایت سنج غشاء ( Membrane Conductometric Detection ) به اندازه گیری TOC در یک طیف وسیع آنالیزی در هم نمونه آب های یون زدوده شده و هم غیر یون زدوده شده ، اجازه می دهد . ابزار مدرن TOC با عملکرد بالا به خوبی قادر به کشف غلظت های کربن زیر 1 میکرو گرم / لیتر هستند .

یک آنالایزر toc مقدار کربن در یک نمونه آب را تعیین می کند . توسط اسیدی کردن نمونه و آمیخته کردن نمونه با نیتروژن یا هلیم به منظور حذف کربن غیر آلی ، تنها منابع کربن آلی برای اندازه گیری باقی می ماند . دو نوع اصلی از آنالایزر دیده می شود . یک نوع که احتراق و دیگری اکسیداسیون شیمیایی را اندازه گیری می کند . از این کار به عنوان یک تست خلوص آب استفاده می شود ، چون حضور باکتری ها معرفی کننده ی وجود کربن آلی است .

کاربرد دستگاه آنالایزر toc

آنالایزر toc اولین آنالیز شیمیایی است که باید بر روی سنگ منشا پترولیوم بالقوه در اکتشاف نفت صورت گیرد . انجام این کار در کشف آلاینده ها در آب آشامیدنی ، آب خنک کننده ، آب استفاده شده در ساخت نیمه هادی و آب مورد استفاده برای استفاده ی دارویی بسیار مهم است . این آنالیز ممکن است یا توسط یک اندازه گیری مداوم آنلاین یا یک اندازه گیری مبتنی بر آزمایشگاه صورت گیرد .

کشف TOC یک عامل اندازه گیری شونده ی مهم به علت تاثیراتی است که ممکن است بر روی محیط ، سلامت انسان و فرآیند های تولید داشته باشد . TOC اندازه گیری غیر خاص ، بسیار حساس تمامی مواد آلی حاضر در یک نمونه است . بنابراین ، از آن می توان به منظور منظم سازی تخلیه بار شیمیایی آلی به محیط در یک کارخانه ی تولید استفاده کرد . علاوه بر این ، مقدار کم TOC می تواند عدم حضور مواد شیمیایی بالقوه مضر آلی در آب استفاده شده برای ساخت محصولات دارویی را تایید کند . TOC هم چنین موضوع مورد توجه در زمینه ی تصفیه ی آب آشامیدنی به علت ضد عفونی کردن محصولات فرعی است .

 

قیمت دستگاه toc آنالایزر یا دستگاه اندازه گیری کربن آلی

برای اطلاع از قیمت آنالایزر toc می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است