ارائه دهندگان این محصول


beaker

بشر

بشر آزمایشگاهی یکی از ظروف اصلی در آزمایشگاه می باشد از بشر برای حرارت دادن محلول ها ، همزدن و مخلوط کردن مایعات و نگهداری محلول ها در آزمایشگاه استفاده می شود ، بشر معمولا بهترین گزینه از ظروف آزمایشگاه برای همزدن و مخلوط کردن مایعات می باشد و این بدلیل بزرگ بودن دهانه ی بشر در مقایسه با ظروف دیگری مانند ارلن و بالن می باشد.

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

بشر آزمایشگاهی ظرفی استوانه شکل و مدرج و دارای یک شکاف در لبه برای راحتی ریختن مایعات از داخل بشر به ظرفی دیگر می باشد ، بشر آزمایشگاهی در اندازه های مختلف از 1 میلی لیتر تا چندین لیتر وجود دارند.

این ظروف دارای انواع مختلفی از نظر جنس که شامل بشر شیشه ای (بروسیلیکات 3.3) ، بشر تفلونی ( مقاوم در برابر مواد خورنده مانند اسید و باز ) و بشر پلاستیکی می باشند.

معمولا آنها را از جنس شیشه مقاوم به حرارت و از شیشه بروسیلیکات 3.3 می سازند که می تواند تا دمای 400 درجه سانتی گراد و نیز تغییر دمای ناگهانی ( شوک حرارتی ) تا 100 درجه را تحمل کنند.

برندهای تولید کننده بشر

معتبر ترین برند های تولید کننده شیشه آلات آزمایشگاهی که عرضه کننده بشر آزمایشگاهی می باشند شامل پیرکس انگلستان Pyrex ، شات دوران آلمان schott duran ، کوئیک فیت انگلستان Quickfit ، زیماکس چک Simax و تی جی آی آلمان TGI ، بویکو آلمان Boeco ، جی تک انگلستان Jaytecو برند آلمان WVR Brand می باشند که هریک دارای استاندارد مخصوص خود برای تحمل دمایی و دقت درجه بندی هستند که در کاتالوگ محصولات ذکر شده است.

در بازار کنونی فروش بشر آزمایشگاهی و شیشه آلات آزمایشگاهی در داخل کشور حجم زیادی از نمونه های تقلبی با ظاهر و بسته بندی کاملا مشابه محصولات اصلی وجود دارد که دارای ناخالصی در جنس شیشه بروسیلیکات هستند که باعث ترک خوردن ، شکستن و یا ذوب شدن بشر در دماهای بالا 300 درجه و نیز در هنگام تغییر دمای ناگهانی (شوک گرمایی) می شود.

روش تست بشر آزمایشگاهی

بهترین روش برای تست کردن جنس بشر آزمایشگاهی و پی بردن به اصل یا تقلبی بودن آن انجام آزمایش تحمل دمایی یا مقاومت در برابر شوک حرارتی در آزمایشگاه است.

 

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

قیمت بشر آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت بشر شیشه ای می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است