ارائه دهندگان این محصول


erlen

ارلن

ارلن یا ارلن مایر فلاسک یکی از شیشه آلات آزمایشگاهی پر کاربرد و به شکل ظرفی مخروطی با دهانه باریک و قاعده ی بزرگ می باشد، از آن برای نگهداری محلول ها ، حرارت دادن به مایعات و جداازی گاز ها و نیز به دلیل دهانه باریک آن برای مخلوط کردن محلولها به کار می رود.

ارلن ها انواع مختلفی دارند که عبارت است از:

  • ارلن روداژدار ( سر سنباده ای )
  • ارلن حرارتی دهانه باریک
  • ارلن حرارتی دهانه گشاد
  • ارلن خلا یا تخلیه ( ارلن با لوله جانبی )

به طور کلی ارلنها را معمولا از جنس شیشه مقاوم به حرارت ( بروسیلیکات 3.3 ) می سازند که برند های مطرح عرضه کننده شیشه آلات حرارتی آزمایشگاهی در بازار مانند پیرکس انگلستان Pyrex ، شات دوران آلمان schott duran ، کوئیک فیت انگلستان Quickfit ، زیماکس چک Simax و تی جی آی آلمان TGI ، بویکو آلمان Boeco ، جی تک انگلستان Jaytecو برند آلمان WVR Brand این شیشه آلات حرارتی را با استاندارد های مقاومت حرارتی گونانگونی می سازند که غالب آن ها می توانند بالای 300 درجه سانتی گراد و نیز شوک حرارتی ( تغییرات سریع دمایی ) تا 100 درجه سیلسیوس را تحمل کنند.

بازار ارلن در ایران

امروزه در بازار ایران نمونه هایی تقلبی از برند های مطرح تولید کننده شیشه آلات آزمایشگاهی سهم بزرگی از بازار را شامل می شوند. این محصولات تقلبی دارای شکل ظاهری و بسته بندی کاملا مشابه محصول اصلی وارد شده اروپایی می باشند و تفاوت مهم آنها با اجناس اصل در نداشتن تحمل دمایی در مقاوت شوک حرارتی و مقاومت دمایی در دماهای بالا می باشد که در آزمایشات دچار ترک خوردگی ، ذوب شدن سطح مقطع یا شکستن می شوند و این بدلیل پایین بودن درصد خلوص شیشه بروسیلیکات و همگن نبودن ساختار شیشه در شیشه آلات تقلبی آزمایشگاهی می باشد.

نکات ایمنی کار با ارلن

در موقع کار با ارلن مایر در آزمایشگاه باید دقت کنید که به هیچ عنوان آن را خالی روی شعله نگذارید همچین در هنگام قرار گرفتن ارلن روی شعله نباید قطرات آب روی بدنه بیرونی آن وجود داشته باشد و حتما باید از توری نسوز برای قرار دادن روی شعله استفاده کرد، زیرا اصابت شعله متمرکز به یک نقطه از قاعده آن می تواند موجب شکستن آن شود.

 

قیمت ارلن

برای اطلاع از قیمت ارلن مایر می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است