قیف ایمهوف از شیشه آلات آزمایشگاهی محفظه ای می باشد که به منظور دریافت و پردازش فاضلاب مناسب می باشد . ممکن است از آن برای شفاف سازی فاضلاب به وسیله ی تصفیه و رسوب سازی ساده به همراه هضم بی هوازی لجن استخراج شده ، استفاده کرد . قیف ایمهوف شکل گرفته از یک محفظه ی بالایی می باشد که تشکیل رسوب داخل آن اتفاق می افتد و از آن خاک های جمع آوری شده از راه مجرا های شیبی که به یک ورودی ختم می شود به داخل محفظه ی پایینی راه پیدا می کنند که درون آن لجن جمع آوری و هضم می شود .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان

 

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

 

این دو محفظه به شکل متفاوتی از هم جدا می باشند ، به نحوی که فاضلاب فقط در بین محفظه تشکیل رسوب بالایی جریان دارد و هیچ نوع جریانی از آن درون محفظه هضم پایینی به چشم نمی خورد . اتاق پایینی نیاز به منافذ و لوله های زیست گازی جدایی به منظور حذف لجن هضم شده ، معمولا 6 تا 9 ماه پس از هضم ، دارد . تانک ایمهوف در عمل یک سپتیک تانک دو طبقه می باشد و ساده بودن ساختار سپتیک تانک را حفظ می کند در حالی که تعداد زیادی از معایب آن را حذف می کند ، معایبی که تا حد زیادی از ترکیب فاضلاب تازه و لجن سپتیک در یک محفظه ، نتیجه گرفته می شوند .

به منظور آزمایش جامدات رسوب دهنده در آب ، فاضلاب و آب سطحی از یک قیف ایمهوف با یا بدون شیر آب ( به منظور کنترل جریان مایع یا گاز به کار گرفته می شود ) استفاده می شود . حجم جامدات پس از یک مدت زمان معین در انتهای یک قیف یک لیتری با استفاده از علائم مدرج اندازه گیری می شود .

یک قیف ایمهوف ابزار بسیار مفید آزمایشگاهی محسوب می شود . ما از آن به منظور مقایسه ی میزان جامدات معلق که به شکل رسوب از مایعات بیرون می آید ، استفاده می کنیم . به عنوان نمونه ، از این قیف به منظور مقایسه ی میزان جامدات رسوب شده در صافی با به کار گیری کاغذ صافی استفاده می شود .

از یک سانتریفیوژ آزمایشگاهی می شود به همین شکل طبق همان کاربردی که در بالا توصیف شد ، استفاده کرد . مزیت قیف ایمهوف این می باشد که استفاده از آن زمان تست میدانی در یک مکان دور بسیار راحت تر می باشد .

یک قیف ایمهوف به سهولت یک ظرف پلاستیکی قیفی شکل محسوب می شود

قیف ایمهوف می تواند یک لیتر مایع را در خود حفظ کند و جداره ی آن بر حسب میلی لیتر مدرج شده است . این قیف حدودا طولی برابر با 35 سانتی متر دارد . به علت تیز بودن بسیار این قیف ، انتهای 6 سانتی متری آن فقط 20 میلی متر در خود نگه می دارد . در مقابل ، بالای آن 300 میلی لیتر را در خود حفظ می کند .

 

قیمت قیف ایمهوف

برای اطلاع از قیمت قیف ایمهوف آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است