ارائه دهندگان این محصول


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : [email protected]

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی : 09196787718

پیپت مدرج از شیشه آلات آزمایشگاهی شکلی از میکرو پیپت می باشد که ساختار آن از یک لوله ی طویل شکل گرفته است که روی آن قسمت های درجه بندی شده همانند با آن چه که در بورت یا استوانه ی مدرج مشاهده می شود ، قرار دارد تا حجم های کالیبره شده ی گوناگون معین شوند . پیپت های مدرج هم چنین به یک منبع خلاء نیاز دارند ، در ابتدای دوران شکل گیری علم شیمی و زیست شناسی از دهان استفاده می شد .

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

پیپت مدرج معمولا دارای حجم های 5 ، 10 ، 25 و 50 میلی لیتری می باشد . به منظور ممانعت از فرو بردن تصادفی مواد بالقوه خطرناک به داخل دهان ، تنوعی از پوآر ها ( مکنده ها ) طراحی و ساخته شد که هم به طور کامل به شکل دستی و هم برقی مورد استفاده قرار می گرفتند .

در آغاز جنس ساخت پیپت ها از سود آهکی بود ، ولی در حال حاضر تعداد زیادی از آن ها از شیشه ی بوروسیلیکات ساخته می شوند ، در حالی که پیپت مدرج یک بار مصرف اغلب جنسی از پلی استایرن دارد . درجه بندی پیپت مدرج اغلب به یکی دو روش می باشد :

  • مور ( Mohr ) ، پیپت های آب کشی یا به طرف عقب که در بالای انتهای پیپت دارای علامت 0 میلی لیتر می باشند . حجمی به داخل پیپت کشیده می شود ، اغلب اوقات تا حداکثر حجم ، سپس حجم مورد نیاز به بیرون داده می شود .
  • پیپت های به سوی جلو ، سرولوژی یا فوتی که هیچ نوع علامت 0 میلی متری که نشان دهنده ی تهی بودن پیپت باشد ، در اختیار ندارند . حجم لازم به داخل پیپت کشیده می شود و سپس به بیرون فوت می شوند .

به چه علت یک پیپت حجمی دقیق تر از پیپت مدرج است

پیپت های مدرج دقتی برابر با پیپت های حجمی ندارند ، به این علت که هر خط مدرج شده به شکل مجزایی تحت عمل کالیبراسیون قرار نگرفته است ، و هر نوع نقصی در قطر داخلی اثر مشخصی بر حجم تحویل داده شده نمی گذارد . در پیپت های حجمی ، قطر پیپت که روی آن عدد درج شده قرار دارد ، به شکل آشکاری کوچک تر می باشد ، به این علت که اکثریت حجم آن داخل حباب قرار گرفته است .

فرق بین یک پیپت مدرج و یک پیپت حجمی در چه چیز می باشد

کالیبره شدن یک پیپت برای کل طولی که در اختیار دارد انجام شده است . در یک پیپت کالیبره شده ی 10 میلی لیتر شما قادر به این هستید که مقادیر کمتری را مورد اندازه گیری قرار دهید .

یک پیپت حجمی تنها دارای یک شاخص می باشد. به عنوان مثال در یک پیپت حجمی 10 میلی لیتری ، شما می توانید تنها 10 میلی لیتر ، نه کمتر نه بیشتر ، را مورد اندازه گیری قرار دهید .

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

قیمت پیپت مدرج

برای اطلاع از قیمت پیپت شیشه ای مدرج می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است