ارائه دهندگان این محصول


بالن ته صاف یکی از شیشه آلات آزمایشگاهی به شمار می رود که جنس ساخت آن معمولا از شیشه بورسیلیکات 3.3 می باشد که سبب می شود نسبت به حرارت بالا حدود 400 درجه سانتی گراد در تماس غیر مستقیم مقاومت داشته باشد .

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

استفاده از بالن ته صاف معمولا به منظور حرارت دادن مایعات و محلول ها و نیز استفاده در کیت های شیشه ای آزمایشگاهی برای مصارف به خصوص همانند با قرار دادن آن در کیت تقطیر می باشد که در این صورت توسط یک رابط شیشه ای متناسب با روداژ دهانه ی بالن ته صاف آن را به سایر اجزا و ظروف شیشه ای کیت شیشه ای در ارتباط قرار می دهد .

بالن ته صاف را اغلب اوقات به همراه یک توری نسوز روی شعله قرار می دهند چون به علت صاف بودن انتهای آن – بر خلاف بالن ته گرد یا بالن تقطیر – اگر به شکل مستقیم روی شعله قرار گیرد به خاطر متمرکز شدن حرارت شعله در یک نقطه امکان ترک خوردگی و شکستن آن وجود دارد .

الزاما یک بالن ته صاف تنها همانند با هر نوع بالن ته گرد دیگر می باشد ولی آن ها را می شود روی یک سطح صاف قرار داد انگاری بالن امکان این را دارد که به خودی خود به صورت راست قرار گیرد .

چه کاربرد هایی می شود از بالن ته صاف داشت

هنگامی که شما یک تعداد اندکی از بالن ها به منظور استفاده در اختیار دارید ، داشتن یک بالن ته صاف که بشود آن را به همان صورت ایستاده رها کرد باعث آزاد کردن دست شما برای انجام سایر کار ها می شود .

از بالن های ته صاف می شود به منظور ترکیب کردن مایعات و انجام تست های متنوع شیمیایی همانند با رقبای ته گرد آن ها استفاده کرد . این امر ممکن است شامل بررسی نحوه ی واکنش مواد شیمیایی آزمایشگاهی گوناگون با یکدیگر باشد یا هنگامی که با یک شعله به عنوان نمونه حرارت می بینند .

اگر پیش از این که چند ترکیب را با هم ترکیب کرده اید و می خواهید نحوه ی انجام واکنش آن ها با هم دیگر را در بالای چراغ بونزن مشاهده کنید ، این بالن را می شود به همان حالت ایستاده بر روی یک جایگاهی که به این چراغ پوشانده شده است رها کرد . به خاطر مسطح بودن کف بالن ، گرما به شکل یکنواخت امکان این را دارد که در سراسر قسمت های مایع توزیع شود .

از بالن های ته صاف می شود به منظور نگهداری مایعات در یخچال یا سایر محل ها استفاده کرد از آن جایی که خطر ریختن مایعات و افتادن آن ها به چشم نمی خورد .

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

قیمت بالن ته صاف

برای اطلاع از قیمت بالن شیشه ای ته صاف می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است