قبل از خرید سمپلر باید ویژگی های بسیار متفاوتی را مد نظر داشت ، از جمله شکل هندسی آن ، نیروی کم ، استفاده ای آسان ، قابلیت اطمینان ، دقت و صحت . این راهنما لیستی از مدل هایی را ارائه می دهد که می توانند سمپلر مورد نیاز شما با بررسی سه شاخص اصلی انتخاب باشند ، از جمله روش جا به جایی ، عملکرد الکترونیکی یا دستی و تعداد کانال های سمپلر . این مدل ها بر اساس محدوده ی حجم طبقه بندی نمی شوند چون از مدلی به مدل دیگر در این زمینه تفاوت ها بسیار زیاد است . به جای آن ، محدوده حجم نمونه بعد از اسم مدل و ساخت آن لیست می شود . در ابتدا ، نگاهی به سمپلر جا به جایی مثبت یا یک سمپلر جا به جایی هوایی (air displacement pipette ) می اندازیم که برای نیاز شما بهترین خواهد بود .

انواع سمپلر آزمایشگاهی

سمپلر جا به جایی هوایی Air Displacement Pipettes

سمپلر های جا به جایی هوایی به شکل متداولی برای نمونه های آبی و کار های عمومی آزمایشگاهی استفاده می شوند . هدایت آن ها توسط پیستونی در یک فضای لوله ای شکل که امکان عبور هوا از بین آن وجود ندارد ، صورت می گیرد که باعث ایجاد خلائی به دنبال سفر عمودی شکل آن می شود . تحریک شکل گیری این امر توسط تو رفتگی یک غوطه ور در بالای سمپلر با استفاده از انگشت شست شما زمان استفاده از یک سمپلر مکانیکی صورت می گیرد ، یا شروع همین فرآیند به وسیله ی لمس دکمه ای زمان استفاده از یک مدل الکترونیکی تحریک می شود . نمونه هرگز در تماس با پیستون قرار نمی گیرد ، چون توسط یک لایه هوا جدا می شود ، که از آن به عنوان حجم مرده یاد می شود . سپس ، بر اساس کاربرد خود در نظر بگیرید که نیاز به الکترونیکی یا دستی سمپلر جا به جایی هوا دارید .

سمپلر جا به جایی هوا الکترونیکی

مزایای بسیاری دارند ، ولی بارزترین آن ها کاهش نیرو و حرکت کمتر دست به دنبال استفاده از آن است که خطر آسیب را کاهش می دهد . دقت و صحت نیز اغلب اوقات بیشتر است چون فضای کمتری برای خطا های کاری وجود دارد .

سمپلر جا به جایی هوا دستی

اغلب اوقات با دوام تر هستند و بهتر در برابر اعمال روزانه ی آزمایشگاهی طاقت می آورند . زمانی که نیاز به رسیدگی به آن ها است ، اغلب اوقات به سادگی کارکنان آزمایشگاهی می توانند این کار را انجام دهند . سپس ، با توجه به کاربرد مورد نیاز خود ، به مدل های چند کانال و تک کانال و سمپلر های جا به جایی هوا دستی تکرار کننده توجه کنید .

 

سمپلر جا به جایی مثبت Positive Displacement Pipettes

سمپلر های جا به جایی مثبت به شکل متداولی برای مایعات سنگین یا مایعاتی استفاده می شوند که برای جا به جایی دقیق توسط هوا بیش از حد چسبناک هستند ، و هم چنین برای نمونه های حجیم ، فرار ، رادیو اکتیو و خورنده . هدایت این سمپلر ها توسط یک پیستون قابل تعویض صورت می گیرد که در تماس مستقیم با نمونه قرار دارد. به عبارت دیگر ، مایعات فرار می توانند بدون تبخیر بیرون کشیده شوند . سپس ، با توجه به کاربرد مورد نیاز خود ، به مدل های الکترونیکی و دستی سمپلر های جا به جایی مثبت توجه کنید .

سمپلر جا به جایی مثبت الکترونیکی

مزایای بسیاری دارند ، ولی بارزترین آن ها کاهش نیرو و حرکت کمتر دست به دنبال استفاده از آن است که خطر آسیب را کاهش می دهد . دقت و صحت نیز اغلب اوقات بیشتر است چون فضای کمتری برای خطا های کاری وجود دارد .

سمپلر جا به جایی مثبت دستی

اغلب اوقات با دوام تر هستند و بهتر در برابر اعمال روزانه ی آزمایشگاهی طاقت می آورند . زمانی که نیاز به رسیدگی به آن ها است ، اغلب اوقات به سادگی کارکنان آزمایشگاهی می توانند این کار را انجام دهند .

 

قیمت سمپلر

برای اطلاع از قیمت سمپلر آزمایشگاهی می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • No Rating Yet!
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است