لیست شرکت های ارائه دهنده ی مولتی پارامتر


مولتی پارامتر با مولتی متر دستگاه آزمایشگاهی است که از آن به منظور مشخص سازی کیفیت آب استفاده می شود . مولتی پارامتر اندازه گیری کننده ی کیفیت آب امکان اندازه گیری 13 پارامتر را دارد یعنی : pH ، OPR ، دما ، اکسیژن حل شده ، هدایت الکتریکی ، کل نمک های حل شده ، شوری ، مقاومت ، میزان رسانایی خاص ، آمونیوم ، نیترات ، کلرید و فشار هوا .

این دستگاه های اندازه گیری کننده ی کیفیت آب می توانند به آسانی و با سرعتی بالایی از یک سنسور قوی استفاده کنند و با عملکردی دقیق داده هایی در ارتباط با کیفیت آب به دست آورند و در راستای این هدف فقط کافی است سنسور را در آب غوطه ور کنیم . قاب نمایش این دستگاه ها طراحی ضد آب خاصی دارد تا زمان انجام کار هیچ گونه نگرانی در مورد افتادن ناگهانی و تصادفی آن در آب یا پاشیدن آب بر روی آن را نداشته باشید . میزان انعطاف پذیری این دستگاه آن قدر زیاد است که برای بررسی کیفیت طیف وسیعی از نمونه های آبی از دریاچه و مرداب ، فاضلاب کارخانه تا آب رودخانه ، منابع آب کشاورزی ، تانک های کشت آبی و آب دریا استفاده کرد .

سنسور دستگاه تعیین کیفیت آب مولتی پارامتر

این دستگاه با توجه به داشتن جایگاه قرار گیری سنسور و 4 محل ورودی به منظور قرار گیری محکم کابل ها در آن این امکان را برای شما فراهم می کند که از بین 8 سنسور موجود ، 3 سنسور را انتخاب کنید و قرائت 13 پارامتر را در اختیار داشته باشید . سنسور های موجود از جمله Galvanic DO ، Polarographic DO ، به همراه ترکیبی از سنسور های pH ، ORP ، pH/ORP ، آمونیوم ، کلرید ، یا نیترات برای ایجاد یک مولتی پارامتر دستی قوی می باشند .

تذکر : داخل بخش سنسور هر دستگاه سنجش کیفیت آب مولتی پارامتر یک سنسور دمایی / رسانایی قرار داده می شود . انتخاب کابل ها از بین نمونه های 1 ، 4 ، 20 و 30 متری صورت می گیرد . کابلی به طول 4 متر یا بیشتر شامل یک بسته ی مدیریت کابل به منظور ساده سازی و منظم کردن اوضاع می باشد . امکان تعویض کابل های سنسور مولتی پارامتر به راحتی تحت شرایط متفاوت اندازه گیری وجود دارد .

قاب نمایش دستگاه سنجش کیفیت آب مولتی پارامتر

استفاده از مولتی پارامتر در کار واقعی میدانی صورت می گیرد . حتی بدون داشتن کاور باتری روی آن نه تنها استاندارد آن IP-67 می باشد ، بلکه قدرت شناور بودن را نیز در خود دارد . به همراه این دستگاه یک قاب لاستیکی با یک بند قابل تنظیم برای گرفتن با دست چپ یا راست دیده می شود تا عمل حمل و در دست گرفتن آن به سهولت صورت گیرد .

صفحه ی نمایش این دستگاه در برابر خراش مقاومت از خود نشان می دهد و شما می توانید حتی زمان استفاده از عینک های پلاریزه داده های خود را مشاهده کنید . هم صفحه کلید و همه صفحه ی نمایش دارای نور پشتی می باشند تا بتوانید در شرایط نوری کم یا حتی در تاریکی اندازه گیری های کیفی آب خود را انجام دهید . اتصال کابلی که بین این قاب نمایش و راس سنسور این دستگاه وجود دارد از کانکتور های خاصی ساخته شده است تا اتصال سنسوری قابل اعتماد ترین شکل ممکن خود را داشته باشد . برای تضمین دوام میدانی مورد انتظار این دستگاه در روش های آزمایشگاهی انجام شده در محیط های داخلی از یک تست سقوط از ارتفاع 3 متری از تمامی زوایا استفاده می شود .

 

 

قیمت مولتی پارامتر

برای اطلاع از قیمت دستگاه مولتی پارامتر می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است