مواد شیمیایی مرک | فروش مواد شیمیایی مرک | خرید مواد شیمیایی مرک
مواد شیمیایی مرک | فروش مواد شیمیایی مرک | خرید مواد شیمیایی مرک
می 17, 2015
دستگاه کروماتوگرافی مایع | فروش دستگاه کروماتوگرافی مایع | خرید دستگاه کروماتوگرافی مایع
می 17, 2015

لام میکروسکوپ | اسلاید میکروسکوپ | خرید و فروش و قیمت لام میکروسکوپ و لام شیشه ای و لام میکروسکوپی و لام آزمایشگاه

اسلاید میکروسکوپ

ارائه دهندگان این محصول


لام میکروسکوپ ( لام آزمایشگاهی ) یک شیشه ی نازک در ابعاد 75 تا 26 میلی متر است که حدود 1 میلی متر قطر دارد. کاربرد لام میکروسکوپ حکم ظرفی برای نگه داشتن هر ماده ی قابل آزمایش و بررسی با میکروسکوپ است.


ابتدا شی یا ماده ی مورد نظر بر روی لام میکروسکوپ قرار گرفته و سپس اسلاید را زیر میکروسکوپ قرار می دهیم. لام میکروسکوپ به شما این امکان را می دهد که چندین ماده یا شی را بر روی یک اسلاید قرار داده تا در زمانتان برای آزمایش و بررسی توسط میکروسکوپ صرفه جویی کنید.همچنین استفاده از آن باعث سهولت در جا به جایی ماده مورد آزمایش و حفظ آن در فولدرها می شود.
لام میکروسکوپ معمولا به همراه لامل که یک قطعه شیشه کوچک برای قرار گیری بر روی ماده مورد آزمایش می باشد، استفاده می شود.
معمولا بعد از قرار دادن اسلاید بر روی میکروسکوپ آن را بوسیله ی گیره های اسلاید محکم می کنند تا آزمایش دقیق تری را بدست آورند.این کار باعث افزایش دقت و از خطاهای احتمالی جلوگیری می شود.

ابعاد لام میکروسکوپ

ابعاد 75 تا 25 میلی متر و قطر 1 میلی متر برای یک لام میکروسکوپ استاندارد مناسب است.معمولا ابعاد 50 * 75 در لام میکروسکوپ برای زمین شناسی و ابعاد 27 * 46 برای تحقیقات نفت شناسی و 28 * 48 برای برش ها نازک استفاده می شود.
اسلاید معمولاً از جنس شیشه های آزمایشگاهی ساخته شده و لبه های آن برای ایمنی بیشتر صیقل داده می شود. در کار تخصصی از جنس پلاستیک نیز استفاده می شود اما معمولا لام میکروسکوپ از جنس شیشه اپتیکی یا نوری مثل شیشه قلیای آهکی یا شیشه بروسیلیکات ساخته می شود.
اسلایدهایی که آمیخته به کوارتز هستند در زمانی که وضوح ماورای بنفش مهم است استفاده می شوند مثلا در میکروسکوپ فلوئورسن.
رایج ترین نوع اسلایدها ساده و معمولی است اما چندین نوع تخصصی نیز در بازار موجود است.برخی از اسلایدها به صورت فرو رفته و گود می باشد که بر روی آنها یک یا چند گودی یا چاله وجود دارد تا برای ماده هایی با ضخامت بیشتر یا مایعات و کشت های بافت طراحی شده اند. لام میکروسکوپ برای ایمنی بیشتر ممکن است دارای گوشه های گرد باشند و یا لوح شیشه ای و گیره اسلاید داشته باشند.اسلاید منقطع برای استفاده توسط یک بازوی منحنی محدود می شود. استفاده از این سیستم بازوی منحنی برای اسلایدهایی که منقطع نیستند باعث می شود که اسلاید خرد و تکه تکه شود.نوعی از لام میکروسکوپ با نام گراتیکول موجود است که با شبکه ای از خطوط بر روی اسلاید امکان اندازه گیری اشیاء مورد ارزیابی را به فرد می دهد. نواحی رفرنس برای شمارش اشیاء خیلی ریز هم به کار می رود.
گاهی اوقات یکی ممکن است دارای مخزن های آب، کانال ها و موانع مختلفی باشد که در سطح بالایی شان حکاکی شده است. علامت هایی دایمی و ماسک های گوناگونی ممن است پرینت شود، یا در سطح به وسیله کارخانه سازنده قرار داده شده، که معمولاً با مواد بی خاصیت و ساکنی چون PTFE است.

 

 

قیمت لام میکروسکوپ

برای اطلاع از قیمت اسلاید میکروسکوپ می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است