الکترود PH
الکترود PH | الکترود پی اچ متر | خرید الکترود PH | فروش الکترود PH
آوریل 29, 2015
دستگاه فلورومتر
فلورومتر | خرید فلورومتر | فروش فلورومتر
می 1, 2015

بالن ته گرد و بالن تقطیر و بالن شیشه ای | خرید بالن شیشه ای ته گرد | فروش بالن ته گرد | بالن ته گرد آزمایشگاهی ساده و ته پهن و روداژ دار و دو دهانه و سه دهانه 100 و 50 و 250 و 500 میلی لیتری

فلاسک ته گرد

ارائه دهندگان این محصول


فلاسک هایی وجود دارند که ته آنها کروی شکل می باشند و به عنوان شیشه آلات آزمایشگاهی از آنها استفاده می شوند، و اغلب استفاده آنها در آزمایشات شیمیایی و بیوشیمیایی می باشد، به این فلاسک ها، فلاسک یا بالن ته گرد، ته دار یا فلاسک های RB گفته می شود. دلیل ساخته شدن این فلاسک ها از شیشه، بخاطر بی اثر بودن شیمیایی می باشد و از شیشه آلات آزمایشگاهی که مقاوم به دما و گرما می باشند، ساخته شده اند. انواع فلاسک هایی که در بازار وجود دارند، این فلاسک های ته گرد عبارتند از فلاسک هایی که حداقل یک قسمت لوله ای به عنوان گردنه و نیز فلاسک هایی که دو یا سه گردنه دارند. اندازه های این فلاسک های ته گرد که در بازار موجود می باشند، بین 5 میلی لیتر تا 20 لیتر می باشد، که معمولا این اندازه ها بر روی شیشه درج گردیده اند. انتهای گردنه های اتصالات شیشه ای معمولا مخروطی شکل می باشند که دارای استانداردی هستند که قادر به نصب شدن به نرینگی با استاندارد مشابه را می باشند. فلاسک ته گرد 250 میلی لیتری و بزرگتر دارای استاندارد تاپر 40/24 می باشد، درحالیکه استاندارد های 14 یا 19 برای فلاسک ته گرد کوچکتر استفاده می شوند.

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان

 

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

برای صاف نگهداشتن فلاسک ته گرد، از حلقه های چوب پنبه ای استفاده می شود. این فلاسک ها را عموماً به وسیله گیره هایی در محل آویزان می کنند.

پایه نگهدارنده بالن ته گرد

پایه نگهدارنده فلاسک ته گرد

 

فلاسک های ته گرد در چه مواردی استفاده می شود؟

- برای گرمادهی و یا جوشاندن مایع

- برای تقطیر کردن

- آزمایشاتی که حاوی واکنش های شیمیایی می باشند

- استفاده در فلاسک یا بالن تقطیر در تبخیرکن چرخشی

این فلاسک ها به دلیل تهِ گردشان باعث گرمادهی یکسان به تمام مایع و جوشاندن آنها می شوند. درنتیجه از این بالن ته گرد در جاها و کاربردهای مختلف می توان استفاده نمود. شیمی دانها از فلاسک ته گرد همانند فلاسک های تقطیر و فلاسک های گیرنده برای محصول تقطیر استفاده می کنند. در تبخیر کننده های چرخشی از بالن ته گرد با یک گردنه بعنوان فلاسک یا بالن تقطیر استفاده می شود.

بالن ته گرد در برابر شکستن تحت خلا مقاوم است، به این دلیل که ته گرد آن باعث می شود فشار در تمامی سطح پخش گردد. این فلاسک ها معمولا برای واکنش های شیمیایی استفاده می شوند مخصوصاً برای ایجاد تقطیر بازگشتی در مقیاس آزمایشگاهی.

در فلاسک یا بالن ته گرد به دلیل اینکه نمی توان از همزن های بزرگ در آن استفاده کرد، مواد در آن ته نشین می شوند و کاملاً مخلوط نمی شوند.

برای گرمادهی به بالن ته گرد، شوف بالن یا همان اجاق سبدی برقی ای ساخته شده است که به محتویات بالن ته گرد برای کارهایی همانند تقطیر، جوشاندن، واکنش های شیمیایی و… گرما می دهند. طریقه ی گرما دهی هم به این صورت است که ته بالن ته گرد را درون یک وان آب گرم یا ماسه گرم می گذارند و برای خنک کردن نیز به همین صورت درون وان آب سرد، یخ و… قرار می دهند.

 

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

قیمت بالن ته گرد

برای اطلاع از قیمت بالن تقطیر شیشه ای می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است